300 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
AYNI GÜN KARGO TESLİMAT
TÜRKİYE'NİN HERYERİNE KAPIYA TESLİMAT
KREDİ KARTINA 3-6 TAKSİT İMKANI
 

Damalı Christmas Çam Ağacı Desenli Yılbaşı Çorabı

-50%

SKT-U1344-6629

Ex Tax: 27,26TL

Stok Durumu: Stokta var

Etiketler:  Damalı Christmas Çam Ağacı Desenli Yılbaşı Çorabı

  • 59,98TL 29,99TL
Adet Miktarı

ÜCRETSİZ KARGO 🎉 Tebrikler Ulaştınız

Carnaval socks renkli dünyasına hoş geldiniz.
En iyi malzemelerle adil üretime büyük önem veriyoruz. Kullandığımız pamuk bile GOTS sertifikalı, yani organik.

Çoraplar harika, parlak renklere sahiptir ve aynı zamanda parmak dikişimizin olmamasıyla karakterize edilir, bu nedenle giyilmeleri son derece rahattır.

3 veya 4 beden (36-39, 40-43, 44-46, (47-49)) Nanushki yetişkin çorapları bulunmaktadır.

Çorapları maksimum 30 derecede makinede yıkamanızı ve kurutucuya atmamanızı öneririz. O zaman uzun süre ondan bir şeyler olacak ve kuruması için asmak da rengarenk tasarımlarıyla size iyi bir hava katacak.

Başka birçok harika modelimiz var - mağazamıza göz atmaktan çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz varsa, her zaman hizmetinizdeyiz.

Malzemeler: %80 kaliteli pamuk, %17 poliamid ve %3 elastan.

- Alıcı, 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu gereği; sipariş etmiş olduğu ürünlerin teslimi sırasında ayıp kontrolü yapmakla sorumludur.

- Alıcı, teslim edilen ürünler içerisinde açıkça görülen bir ayıp olması halinde 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu 23/c maddesiuyarınca, durumu Satıcı’ya 3 (üç) gün içerisinde ihbar etmekle yükümlüdür. Aksi halde Alıcı, 6098 Sayılı Türk Borçlar Kanunu’nun 223. maddesi gereğince, teslim edilen ürünü ayıplı hali ile kabul etmiş sayılacaktır.

- Alıcı’nın, kendisine teslim edilen ürünlerde açıkça belli olmayan (gizli) ayıplara karşı denetim ve kontrol (ürünü incelemek ve/veya incelettirmek) yükümlülüğü ve teslim tarihinden itibaren 8 (sekiz) gün içerisinde ürünlerde bir ayıp tespit etmesi/ettirmesi halinde derhal Satıcı’ya ihbar etme yükümlülüğü bulunmaktadır. Aksi halde Alıcı, 6098 Sayılı Türk Borçlar Kanunu’nun 223. maddesi gereğince, teslim edilen ürünü ayıplı hali ile kabul etmiş sayılacaktır.

- Alıcı, Ayıp ihbarı ile birlikte İnternet Sitesi üzerinden iade talebi oluşturarak, ürünü teslim almış olduğu şekli ile tam ve eksiksiz olarak Satıcı’ya göndermekle yükümlüdür. Alıcı’nın teslim edilen ürünü herhangi bir nedenle iade edebilmesi için; ürünün orijinal ambalajında muhafaza edilmesi, tüm ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde, fiziksel hasar görmeden aynen geri gönderilmesi gereklidir. Ayrıca, irsaliye ve faturanın tüm asıl ve kopyalarının da ürünlerle birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

- Teslimatı yapan taşıyıcıdan kaynaklı hasar dışında, paket açılmadan fark edilebilecek nitelikte herhangi bir hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa; Alıcı teslimat görevlisinden tutanak hazırlamasını talep etmelidir.

- Satıcı, usulüne uygun olarak yapılan ihbar ve sonrasında ürünün kendisine teslimi ile birlikte gerekli kontrolleri yaparak; Alıcı’nın beyanlarında haklı olması ayıplı ürünü değiştirerek Alıcı’ya tüm masrafları kendisince karşılanmak üzere teslim eder. Alıcı, dilerse ücret iadesi de talep edebilir. Bu taktirde ücret iadesi 10 (on) iş günü içinde yapılacaktır.

- İade edilen ayıplı ürünün yenisinin stoklarda kalmaması ya da benzeri zorlayıcı nedenler ile ayıpsız ürün ile değiştirme imkânının ortadan kalktığı durumlarda, Satıcı ürün bedelini Alıcı’ya, herhangi bir faiz veya masraf ödemeksizin, tahsil edilen yöntemle aynı şekilde iade edeceğini beyan ve taahhüt eder.

- Ürün iadesinde 213 sayılı Vergi Usul Kanunu ve ilgili mevzuat hükümleri saklı olup Alıcı ve Satıcı belirtilen hükümlere riayet etmekle yükümlüdür.

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Güvenli Alışveriş
256 Bit Comodo (SSL)

Güvenli Ödeme
Kredi Kartına 12 Taksit

Hızlı Teslimat
Aynı Gün Kargo

Ücretsiz Kargo
300 TL Üzeri Alışverişlerde

+36 Ülkede
Ürünlerimiz satılmaktadır

Üye Ol Kazan
Sepette 20 TL İndirim

Özel Tasarım
Kendi Üretimimizdir

250 TL Üzeri
Alışverişlerde 20 TL İndirim

Türkiye'nin Her yerine
Kapıda Teslimat

Hızlı Teslimat
AYNI GÜN KARGO

Kredi Kartı
KARTLARA TAKSİT İMKANI

Ücretsiz Kargo
300 TL ÜZERİ VE ALIŞVERİŞLERDE